| Andreea360 a întrebat:

Buna fetelor...numai c mi.am cumparat o pereche de pantofi cu tocul maree maree maree...nu credeam ca e asa greu sa mergi pe tocuri din astea.straight face imi dati si mie niste sfaturi cum sa merg mai bine mai relaxata mersiii kiss

4 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus, @Andreea360!
Ai aici niște sfaturi utile și un tutorial (ai răbdare că începe cu o reclama de cremă și apoi urmează cum să mergi pe tocuri). http://www.perfecte.ro/......-pasi.html
Mari succese și o zi cu zâmbet!

| BuBu_5403 a răspuns:

Pai incepe si poartale prin casa ca incet incet o sa te objinuiesti cu ele.le porti cand faci curat de exemplu eu asa am facut si m-am invatat.eu de exemplu am avut toc de 15 big grin:*...

| ReE a răspuns:

Pai trebuie sa ti faci curaj, sa fii calma si sa pasesti cat mai usor mergi incet, gratios sh no sa pici in nas si cel mai important sa te uiti in fata nu in JOS!

| Adelinaa_9695 a răspuns:

Buna! Te inteleg am patit'o laughing, nu e asa greu, trebuie sa te lasi pe tocurile alea ca pe papucii josi, si sa mergi normal...sa uit ca ai tocuri.si de la o vreme de obisnuiestiwinking. Succes!