| Ririru a întrebat:

Buna fetelor.
Revin cu o intrebare.

Ma fac pe picioare cu lama si cu crema.[m-am facut si cu benzi o singura data.]. mi-au ramas punctulete...nu din astea rosii, ca dupa epilare. Nu stiu cum sa explic.

Sper ca va-ti dat seama despre ce vorbesc.
Cum as putea sa scap? Ar trebui sa ma fac cu altceva? pentru ca se vede foarte urat.

4 răspunsuri:
| Ririru explică:

@ganduri albe :
Nu sunt bubite dupa epilat mai... sunt "pete" dinalea din care iese firu de par, si se vad. Se vad prea aiurea.
La altcineva nu e asa.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Normal că ar trebui să te faci cu altceva. Încearcă ceara sau crema depilatoare. Bubiţele alea sunt normale. Dacă alegi să te epilezi aşa fă-o seara ca până dimineaţa să treacă. Încearcă cremă de gălbenele şi-ţi va trece! Baftă!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

@Cherry, sincer nu ştiu cum arată, dar mai bine foloseşte altceva!

| anka a răspuns:

Foloseste gel sau crema dupa depilat. Nu vei mai avea probleme.