| iuliiiaaaaaaaa a întrebat:

fetelor. x_x. o intrebare adresata fetelor! dupa ce va epilati in zona "sensibila" laughing. sau pe langa. nu va apar niste punctulete rosii? straight face cum fac sa scap de ele x_x? maine vreau sa merg la plaja si se vede cam urat`. msss:*

2 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Buna iulia!
apar de la iritatie!
foloseste crema din abundenta si vor trece.

oricum stai linistita ca maine daca te vei bronza vor trece.

succes happy

| Baby a răspuns:

Cu ceara big grin si nu-mi apar bubite... poti sa te dai cu crema care sa calmeze zona... nu prea stiu thinking