| Alii26 a întrebat:

Intrebare pentru fetetonguehappy. Fetelor eu ma epilez cu epilatorul pe picioare, dar am firul de par inchis la culoare si ma gros, iar cand ma epilez imi raman niste punctulete negre si se vede foarte urat. Ce sa fac ca sa nu le mai am, cu ce crema sa ma dau dupa epilare ca sa scap de ele?

multumesc celor care ma ajuta

2 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

Eu ma epilez numai cu epilatoru de 2 ani si acum am firu ff subtire.
date cu spirt

sau ceva crema mai unsuroasa
da in ainte sa te epilezi fa un dus si spalate cu chestie dinaia de paie sau manusa dinaia care zgarie un pictongue

| Alexandra_3484 a răspuns:

Eu nu's chiar specialista dar cred ca ar trebui sa folosesti crema de epilat sau chiar ceara. S'ar putea ca epilatorul sa nu fie asa de bun...Acum depinde de epilator... Sper ca te'am ajutat!