| rbk a întrebat:

Buna fetelor! Siti fondul de ten calmant de la Avon (Avon calming effects)?big grin
Ce culoare imi recomandati tinand cont ca am tenul deschis?
Data trecuta am avut culoarea "Cream". Acum as vrea una mai deschisabig grin...

6 răspunsuri:
| loricel a răspuns:

Ivory

| EVA_7591 a răspuns:

Eu folosesc culoarea almond de ceva vreme si sunt multumita. am tenul deschis si eu

| deea17_7351 a răspuns:

Eu am tenul mai inchis si se vedea bine cream la mine ...acum depinde cat de deschis il ai sa nu pari fff stearsa putina culoare nu strik insa daca iti iei un fond de ten f deschis aplica niste perle:X

| rbk explică:

Almond e mai deschis decat cream? ca mie mi se pare ca e mai inchis...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuanta"nude" cred...

| valentinavalentina a răspuns:

Incearca "Ivory"