| danaghelmez a întrebat:

Nunta cream de la fondul de ten Avon calming effects este mai inchisa sau mai deschisa ca almond?

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Mda, nu prea seamănă nuanţele cu alea din catalog. Ivory este cea mai deschisă, apoi Nude, iar în catalog scrie că următoarele sunt Almond, Cream, Warmest beige. Mie mi se pare că almond este mai închisă decât cream. Poate aşa se vede pe tenul meu.
Şi ca să-ţi răspund la întrebare, da, e mai închisă decât nude.

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Mai deschisă decât Almond şi puţin mai închisă decât Ivory.

| danaghelmez explică (pentru AikkoxD):

Mai inchisa si decat nude, nu? mie asa mi se pare dar in catalog nu prea te lamuresc laughing

| danaghelmez explică (pentru AikkoxD):

Am avut almond (mai am inca) si acum mi-am luat cream care, intr-adevar, e mai deschisa decat almond si mi se potriveste perfect. mersi!

| AikkoxD a răspuns (pentru danaghelmez):

Mda, nu prea seamănă nuanţele cu alea din catalog. Ivory este cea mai deschisă, apoi Nude, iar în catalog scrie că următoarele sunt Almond, Cream, Warmest beige. Mie mi se pare că almond este mai închisă decât cream. Poate aşa se vede pe tenul meu.
Şi ca să-ţi răspund la întrebare, da, e mai închisă decât nude.