| AnnaMarrieee a întrebat:

Stiti fondul de ten de la Avon, Calming Effects? Ati incercat nuanta >'Cream'?:.
Ce parere aveti despre nuanta asta?:]

4 răspunsuri:
| GrellSutcliff a răspuns:

Mamaa avut dinasta rolling on the floor e frumoasa noanta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inchisaa ' big grin. Maii bini ia'tii o culoare ma deschisaa.straight face Am folosi si euu cremm nu'ii cine stei cehee hee.

| Dyller a răspuns:

E ok

| AlynaMarya_6491 a răspuns:

In general fondurile de ten AVON sunt destul de bune dar eu te sfatuiesc sa renunti la fondurile de ten pentru ca vei avea riduri de foarte tanara. LA avon este un creion corector si este mult mai bun. Te sfatiuesc ca il incerci si la renunti la fonduri de ten pentru ca eu cunosc o fata care are 25 de ani si deja are riduri. Sper ca te-am ajutat.