| Lexy ♥ a întrebat:

Buna fetelor, stiti cumva daca fondul de ten de la avon ANEW are putere mare de acoperire? Am o pata pe fata si vreau sa stiu daca o acopera. Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| Er1 a răspuns:

Fondul de ton de la ANEW e bun, la fel și corectorul.

7 răspunsuri:
| Cccccccccccccorina a răspuns:

Da este bun are spf mare. Ti`l recomand. este bun si chiar daca scrie ANTIRID:-J stai linistita ca nu iti apar riduri sau nu vei face la batranetelaughing asta e doar de publicitate. Ti`l recomand, l`am avut, vezi sa iti iei cea mai apropiata culoare beige este destul de inchis spre un portocaliu este bun light beige sau ivory beige depinde care erau, am mai uitatthinking

| lavynya1 a răspuns:

Parerea mea este ca de la Vichy este mai bun.Este si farmaceutic deci poti merge acolo si sa intrebi care ti-ar acoperi pata

| SunnyFlame a răspuns:

Da pe ala il folosesc
e ffff bun
si ascunde orice
si cosurile
funda? plzz

| Aianna a răspuns:

Scumpa te.as sfatui` sa nu itsii iei.

Asa am facut si` eu am intrebam fo0arte multe perso0ane. Si to0ata lumea m. i-a spus ca e fo0arte bun!

Insa nu aco0pera bine`, miro0ase urat, si se duce repede!
Iatsii` unu de la Wichi`!

Te.am pupat` si sper ca ti.am fo0st de ajuto0r happy!

| jojolyk a răspuns:

Buna Lexy :* fondul de ten ANEW este pentru riduri deci eu te sfatuiesc sa folosesti fondul de ten PERFECTWEAR e tot de la avon
sper sa ati fie de folos.:*

| Lexy ♥ explică:

@ jojolyk sa inteleg ca asta acopera bine?happy

Răspuns utilizator avertizat