| Lexy ♥ a întrebat:

Buna fetelor, stiti cumva daca fondul de ten de la avon ANEW are putere mare de acoperire? Am o pata pe fata si vreau sa stiu daca o acopera. Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| Er1 a răspuns:

Fondul de ton de la ANEW e bun, la fel și corectorul.

7 răspunsuri:
| jojolyk a răspuns:

Buna Lexy :* fondul de ten ANEW este pentru riduri deci eu te sfatuiesc sa folosesti fondul de ten PERFECTWEAR e tot de la avon
sper sa ati fie de folos.:*

| SunnyFlame a răspuns:

Da pe ala il folosesc
e ffff bun
si ascunde orice
si cosurile
funda? plzz

| Lexy ♥ explică:

@ jojolyk sa inteleg ca asta acopera bine?happy

| Aianna a răspuns:

Scumpa te.as sfatui` sa nu itsii iei.

Asa am facut si` eu am intrebam fo0arte multe perso0ane. Si to0ata lumea m. i-a spus ca e fo0arte bun!

Insa nu aco0pera bine`, miro0ase urat, si se duce repede!
Iatsii` unu de la Wichi`!

Te.am pupat` si sper ca ti.am fo0st de ajuto0r happy!

| lavynya1 a răspuns:

Parerea mea este ca de la Vichy este mai bun.Este si farmaceutic deci poti merge acolo si sa intrebi care ti-ar acoperi pata

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Da este bun are spf mare. Ti`l recomand. este bun si chiar daca scrie ANTIRID:-J stai linistita ca nu iti apar riduri sau nu vei face la batranetelaughing asta e doar de publicitate. Ti`l recomand, l`am avut, vezi sa iti iei cea mai apropiata culoare beige este destul de inchis spre un portocaliu este bun light beige sau ivory beige depinde care erau, am mai uitatthinking

Răspuns utilizator avertizat