| Baabyyyyyy a întrebat:

fetelor! Stiti cumva vreun ruj din AVON care sa fie chiar o nuanta "nude" pura, si mata? Adica, sa nu aiba sclipici... Multumesc anticipat, dau funda, desigur! :*

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Nu te sfatuiesc sa iei ruj de la Avon,difera culorile in realitate fata de cele din catalog. Incearca la un stand Flormar,Maybelline,L'oreal si testeaza-le. Iar in legatura cu nude,depinde ce fel de buze ai,ce culoare. Sunt persoane care au buzele culoarea pielii,si atunci pentru ele nude inseamna un maro,persoane care au buzele mai rosiatice, iar pentru ele nude inseamna un roz pal. Deci, termenul de 'NUDE' difera in functie de persoana.happy

2 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| Baabyyyyyy explică:

Iti multumesc pentru sfat AlinaADM! :*