| Amyyyyyyy a întrebat:

Buna fetelor! Stiti vreun sapmon care sa dea volum parului? Dar sa nu il unga sau, sa ii dea volum, practic sa fie ca si cum ar fi mai des dar cu volum, tot ce am folosit pana acum [sampoane] nu au dat niciun rezultat.Si eu cand fac baie ma samponez de doua ori pe par. Odata sa il spal si a doua oara pentru stralucire si ...frec foarte bine scalpul dar... fara nicun rezulat.Deci ce sampoane pentru volum stiti?

1 răspuns:
| IndescribableChild a răspuns:

Garnier pentru volum este cel mai bun insa trebuie sa il ajuti putin ca sa isi faca efectul. Dupa ce il speli, cu o perie rotunda invarti parul pe ea in timp ce il usuci. O sa arate perfect.
O alta metoda ar fi tapatul. Iti faci parul cu placa, asta dupa ce se usuca si il tapezi. Cum se procedeaza.pai : iei o suvita in mana si piepteni in sens contrariu decat in mod normal, asta de la scap.