| NeSsA_4925 a întrebat:

Nu stiti ce sa fac sa nu m i se mai unga parul asa de repede...ma spal pe cap o data la doua zile sau si odata pe zi pls funda:X

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Fă în fiecare săptămână o mască de păr din : ulei de măsline + ulei de levănțică și câteva picături de zeamă lămâie, aplic-o pe păr, și
ține-o în jur de 30-40 minute pe păr.
De asemenea, încearcă să te speli mai rar pe cap, pentru că vei distruge scalpul și firul de păr.
Baftă!

| NeSsA_4925 explică:

Mersi am sa incerc

| NotHere a răspuns:

Paru ti se unge si ca te speli asa des. Numai baga mana in el, lasa-l asa cum e sau aranjeazal cu un piepten. Unele fete au obiceiul sa bage mereu mana in par sau sa dea cu mana cica sa se aranjeze sau sa stea drept. E total gresit, in stilu asta se unge imediat. Seara prindel sau si ziua cum vrei happy. Daca il ti prins nu se mai unge. happy