| madalinaioana08 a întrebat:

Buna fetelor...va rog frumos spuneti-mi si mie ce fond de ten folositi vara..as vrea unul rezistent la apa si accesibil la pret! am tenul gras si usor acneic! A folosit cineva Fondul de ten 25 h de la Rimmel London? multumesc.dau funda:*

2 răspunsuri:
| rihanna7865 a răspuns:

Eu ti-as recomanda BB cream de la Nivea sau de la Avon da mai bine de la Nivea, nu incarca tenul prea mult si ofera o acoperire uniforma. In plus actioneaza si ca o crema, hidratandu-ti tenul. eu am incercat si sunt multumita. bafta si vara frumoasa :*

| rihanna7865 a răspuns:

Eu ti-as recomanda BB cream de la Nivea sau de la Avon da mai bine de la Nivea, nu incarca tenul prea mult si ofera o acoperire uniforma. In plus actioneaza si ca o crema, hidratandu-ti tenul. eu am incercat si sunt multumita. bafta si vara frumoasa :*.