| madalinaioana08 a întrebat:

Buna fetelor:* va rog sa-mi spuneti daca ati luat doxicilina pentru tratarea acneei ...cat timp si daca pe langa doxicilina ati luat ceva pentru protejarea ficatului.Multumesc:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.pasagera.ro cauta acnee si citestei toate posturile si ea a avut si a scapat :). Eu imi tratez cosurile cu ivatherm akne-syt.

| purringkitty a răspuns:

Zynerit ai incercat?
N-am folosit niciodata doxiciclina dar ca hepatoprotector iti recomand ceai de armurariu. Tin pumnii...