| madalinaioana08 a întrebat:

Buna fetelor :* va rog sa-mi spuneti si mie cateva remedii pentru tratarea acneei si a petelor rosii! tratamente facute in casa. creme de la plafar sau nu numai ..mentionez ca am fost la dermatolog si nu mi-a dat mai nimic in afara de zynerit si ceva antibiotice..nu-si mai fac efectul.dau funda pentru cel mai bun raspuns.Multumesc!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Luissa123 a răspuns:

Masca de miere
la mine functioneaza.cel putin imi lasa o piele super
1 lingurita de miere de albina
daca vrei poti pune si suc de aloe vera ajuta foarte mult pentru ten
clatesti dupa 15-20 de minute
bafta!

| Xyt a răspuns:

Accnea se trateaza greu cu remedii naturale, spun din propria experienta.Eu cumpar de la farmacie Nidoflor si sunt foarte multumita, cosurile se usuca si nu raman semne.Prepara suc de lamaie si tamponeaza zonele afectate in fiecare zi.Bafta!:*