| Dulc3amarui a întrebat:

Buna tpu.Stiti cateva remedii sau solutii pentru cosuri? Am incercat mereu creme de galbenele, solutii de la avon etc. I-am spus mamei de Zynerit dar nu vrea sa imi cumpere din cauza ca am cheltuit multi bani pe tot felul de solutii care nu m-au ajutat.La dermatolog nu pot sa ma duc pentru ca unde locuiesc eu nu este, dermatologul se afla intr-un oras mai departe de mine.De mult timp incerc sa scap de ele dar cand reusesc cat de cat imi apar altele.Va rog, cei care stiti solutii pe care sa nu cheltuiesc asa multi bani dati un raspuns.Multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit Ivatherm Akne-Syt, 40-50 lei in farmacie.
Deci eu aveam cos in piele o frumusete care nici dupa 4 zile nu avea de gand sa se duca. Si in fiecare seara timp de 3 zile m-am dat cu crema. Si in a 3 a zi coaja a cazut. Trebuia sa ma dau si dimineata, poate trecea mai repede.
Si m-am mai dat inca vreo 2-3 zile ca sa se refaca pielea sa nu ramana semn. Si nu a ramas happy.

| Quanah a răspuns:

Daca vrei solutii ieftine, incearca cu o felie sau doua de lamaie / portocala / grapefruit. Unge-te cu acele felii pe unde ai cosuri, si ti le va usca. La mine sincer, a mers cu unele de pe spate laughing.