| Fetitzuka a întrebat:

Buna :. Fetelor verisoara mae are nunta peste 3 luni si nu stiu cu ce sa ma imbrac sfaturi va rog

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bunîă.
Te poate ajuta, www.quick24.ro
Pa, pa.

| justlovee a răspuns:

Trebuie sa fi cat mai eleganta:) nu pot sa fac altceva decat sa-ti sugerez un site, iar acolo gasesti cele mai elegante rochite, eu una le ador:) Tu trebuie doar sa o alegi pe cea care te avantajaza si cea care te va face sa arati f bine, sper sa-ti placa.Succes! :)

http://www.fashionup.ro/femei/rochii_rochii-seara.html

| Katoky a răspuns:

Hey! Am niste poze;)
http://www.flu.ro/files/articles/3/3841/files/pic%202%20vapo.jpg
www.kudika.ro › Mirese › Vestimentatie‎
Sper ca te-am ajutat, succes :-*

| AlyLov3 a răspuns:

Elegant rochita, rochie fusta cu maieu sau tricou ar merge o cordeluta asortata cu o curea dar fusta peste maieu sau tricou totusi elegant

| AndruşcăăăăBăăăăă a răspuns:

Păi pentru aşa bănuiesc că ai nevoie de ceva elegant. Părerea mea este, dacă eşti adolescentă sau domnişoară să alegi un mall de la tine din oraş şi sa faci câteva vizite în magazinele Teranova, New Yorker, H&M, Orsay... O zi plăcută!