| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor! Voi cu faceti cu mustata? laughing O luati cu benzi? Sau lama? Nu stiu ce sa fac.

10 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu ma duc la cosmetica si mi-o epileaza cu un aparat cu ceara. E cel mai eficient si doare doar cateva secunde, costa pana in 10 lei.

| InVisible99 a răspuns:

Lama never laughing ca ajungi mai rau ca un barbat mergi la un salon ca e mai sfant si sigur.

| Trolli a răspuns:

Cu Gillete Fusion. laughing
Si After Shave, neaparat.
Cu nimic, nu am mustata!
Nu te sfatuiesc sa folosesti lama, daca poti, mergi la un salon. Fetele de acolo stiu ce sa faca!

| strengaritzza a răspuns:

laughing Banda d-aia cu ceara laughing Cu lama numai barbatii se dau smug smug smug

| 141414 a răspuns:

Poti sa ti-o iei cu ata... o prinzi pe degete ca o foarfeca si ata smulge firele de par

| Eidriana a răspuns:

Eh, idei preconcepute despre lama. Tot timpul. Nu iti creste mai mare si mai stufos daca te dai cu lama. Iti creste mai repede, dar doar atat.
Acum, eu de obicei folosesc penseta, dar nu cred ca e solutia optima.
Benzile sunt foarte bune, nu te arzi decat daca folosesti ceara.
Lama sincer eu iti spun eventual sa o folosesti in caz de urgenta, ai uitat dar ai observat-0 inainte sa iesi din casa si nu poti sa te risti sa apari asa in public.

| Kristinx7 a răspuns:

Ei bine cu niciuna dintre ele deoarece cu lama o iau doar barbatii iar daca o iei cu benzi risti sa te arzi...eu ti-as recomanda sa o iei cu penseta sper ca ti-am fost de ajutor!

| Pussyyy a răspuns:

big grin eu o iau cu crema depilatoare scria pe ea ca peste 1 luna sa ma dau iar dar n-am de ce sa ma dau deoarece nu mi-a crescut e minunat! incarca si tu o crema

| CuteGirlSweet a răspuns:

Cu banda cum sa iei cu laama daca iei cu lama o sa-ti creasca ca la barbati

| Vadisssss a răspuns:

Eu o tai cu drujba