| Serendipity17 a întrebat:

Fetelor,vă luaţi mustaţa?

12 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu am mustata rolling on the floor

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Nu... fosta mea cumnata avea si am convins-o sa o dea jos laughing

| LoriLoL a răspuns:

Daca e necesar trebuie luata dar numai cu ceara, nu cu alte chestii!

| Camelisa a răspuns:

Da happy dupa parerea mea este o parte a fetei care merita si ea atentie, daca vrei sa fi "impecabila" fa-o!

| dydu01 a răspuns:

Buna! Eu nu (inca) dar am cateva prietene care si-o iau. Nu e ceva anormal... adica mie mi se pare ca face parte din rutina unei fete.
Sper ca te-am ajutatwinking!

| BeautyOfWeb a răspuns:

Nu am asa ceva laughing

| yuliutsa a răspuns:

NUlaughing

| Katherineeeee a răspuns:

Nu am dar cateva colege de-ale mele au si daca e dupa mine, da, ar trebui ''luata'' laughing

| Issa20sb a răspuns:

Nu am happy
Dar daca ai fa-o nu sta asabig grin

| EireneP a răspuns:

Nu,dar sunt unele fete care chiar ar trebui să atragă atenția la acest mic detaliu))