| anonim_4396 a întrebat:

De la ce varsta va luati `mustata`straight facefetelor? dupa pubertate sau?

Răspuns Câştigător
| Emmeii a răspuns:

Bună.

Consider că ar trebui să ţi-o iei atunci când este foarte vizibilă şi arată urât.
Nu este o vârstă pentru acest lucru.

O zi bună!

12 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Eu la 18 ani jumate mi-am luat prima data mustata

| crisbebe a răspuns:

Am 14 ani si nu mi-am luat-o deloc si nici nu m-am epilat dar nu am facut asta pentru ca mustacioara mea este blondina si parul de pe maini si picioare e la fel si te sfatuiesc si pe tine daca o ai blonda(mustata)sa nu ti-o iei doar daca e mai inchisa iat-o

| Scândură a răspuns:

Buna! Eu am inceput de la 13-14 ani sa imi iau mustata lunar sau la doua luni. Folosesc ceara de la Veet, are efect de lunga durata!
Sper ca te-am ajutat, bafta!

| devine a răspuns:

De la cat creste si e vizibila, nu ti se pare normal asa?

| anUcy a răspuns:

Eu de la 16 anitongue

| rainboww a răspuns:

Buna 12 ani jumate parca :*

| Paty7 a răspuns:

Buna.happy 14-15 ani

| Genevive a răspuns:

Mustata se ia atunci cand trebuie, nu conteaza anii pentru ca nu tuturor ne creste parul in acelasi interval de timp. Deci daca ai mustata, si.nu stiu, spre exemplu ai 11-12 ani, nu mai astepta, ia-ti-o. Nu e nimic rau in asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu de la 13 ani.

| Sclipiciii a răspuns:

Depinde...de obicei dupa pubertate funda plz

| Ina_7071 a răspuns:

Poti sa ti-o iei cand vrei atata timp cat u simti nevoia tongue

| Diana_2332 a răspuns:

Consider ca nu conteaza varsta conteaza cat de proeminenta etongue