| Miau0000 a întrebat:

Fetelor vreau sa imi comand extensii si nu stiu de pe ce site fara sa imi iau tzeapa..ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| znstr a răspuns:

Cel mai bine intereseaza-te la un salon de coafura, acolo sigur au extensii bune. Nu sa platesti dublu pe net + transportul iar cand iti vin extensiile acasa, sa le dai foc. Am mai vazut o intrebare a unei uitilizatoare TPU, care si-a cumparat de pe net (de la Bianca Dragusanu parca) extensii si nu era foarte multumita. Dar daca insisti, arunca si aici un ochi : http://www.fabrica-de-extensii.ro/