| AleWhatever a întrebat:

Buna,fetelor! Vreau sa stiu cum va place sa va imbracati toamna. Casual si comfy sau mai sofisticat? (:

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Depinde unde ma duc. Ca nu m-oi imbraca sofisticat ca sa merg in piata dupa pastarnac si nici in blugi daca ma duc la teatru.

| Katoky a răspuns:

Sa nu pari nici fitoasa nici ''tarantoaca'' ceva de misloc iti recomand:un tricou, camasa inflorata care le vrei dintre cele doua ar mai trebui ceva sa iti iei daca e frig ceva comod, bun sa trecem la pantaloni niste blugi strammti e perfect si daca iei camasa ia opincute(balerini)
daca iei tricou ia tenesi sau poti sa iei si opincutele dar la camasa sa nu iei tenesi! Bafta! funda?

| PinkBubblegum a răspuns:

Avand in vedere ca toamna incepe scoala, in ceva mai SIMPLU, deoarece la scoala nu ni se prea permite sa purtam hain ''sofisticate''.Dar eu cred ca si culorile conteaza...de obicei toamna port culori calde, iar in timpul liber port haine mai''comfy''.