| razvi_3800 a întrebat:

M-am indragostit de o fata si nu stiu cum sa ii spun, imi place foarte mult de ea dar nu stiu daca ei ii place de mine, in fine vreau doar sa zic ca am niste sentimente pe care nu le pot exprima in cuvinte si nu stiu dar mi-e frica sa i-o spun...va rog ajutati-ma.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Kodokuna a răspuns:

Cred ca asta e cea mai mare greseala pe care o fac baietii cand iubesc o fata. Daca nu-i spui,risti sa o pierzi! De unde stii,poate te place la fel de mult, si ea vazand ca tu nu zici nimic, va incerca sa te uite si isi va gasi pe altcineva! Asa ca mergi direct la ea si spune-i ce simti! Bafta!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Fii optimist si relaxeazate, asa o sa ai curaj sa vorbesti cu ea doar trebuie sa-ti repeti in minte (nu sunt rusinos si trebuie sa vorbesc cu ea).