| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor1am si eu o mare problema cu cosurile.imi apar din ce in ce mai multe pespate sg pe frunte. voi ce creme folositi pentru cosuri, dar care sa fie si bune.va rog sa ma ajutati ca nu mai stiu ce sa fac.multumesc :*

2 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Eu am folosit Zineryt il gasesti in farmaci. In aproximativ o saptamana o sa iti treaca happy.

| Natassha a răspuns:

Buna.
Eu folosesc produsele de la ''Gerovital plant'', pentru cosuri.
Sunt foarte bune.
Primul e ''Fluid antiseptic purificator'', apoi ''Crema sebo-reglatoare purificatoare'', mai era si al treilea, dar nu-l mai am.
Intrebi la farmacie si o sa gasesti.
pup.