| icebutterfly a întrebat:

Folositi cumva produse de la" Yves Rocher"? Daca da, sunt calitative?

4 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Am folosit cateva produse de la Yves Rocher (creme, gel exfoliant, parfumuri) si sunt destul de bune. Intr-adevar, parfumurile nu se compara cu cele din parfumerii (Armani, Dior, Versace etc) dar sunt destul de bune, au un miros placut si persista. Majoritatea cremelor si parfumurilor sunt naturale (pe baza de plante). Produse make up nu am folosit. Si daca iti faci card de fidelitate ai reduceri si oferte la diverse produse iar de ziua ta iti da cadouri (eu am primit o bratara si un inel). Fiecare cu parerea lui, nu vreau sa fac reclama. Sper ca te-am ajutat sa-ti faci o mica idee!

| Alexandrutssa a răspuns:

Eu am folosit geluri de dus de la Yves Rocher.Sunt foarte bune.Am avut cu cafea, mai multee(numai tin minte). Oriqm sunt foarte bunee :*

| Lanaa a răspuns:

Sunt bune, dupa parerea mea. adica poti avea incredere in ele

| RaluRaluca a răspuns:

Heei:*Eu una, folosesc doar produse de la yves rocher si vreau sa spun ca sunt foarte foarte multumita de ele.Creme de slabit spre exemplu au efect de asemenea cremele pentru acnee.Parfumurile sunt foarte bune si ele, au un miros placut si persistent iar gelurie de dus sunt la fel. Sper ca te-am ajutat:*