| dana_7218 a întrebat:

Folositi produse Yves-Rocher si ce parere aveti despre ele?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Folosesc.sunt destul de bune, mici, la indemana oricui si isi merita pretul destul de. piperat happy.

6 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Folosesc aceste produse de 8 ani, le-am descoperit in Italia! sunt foarte, foarte bune... o marca renumita si in afara!

| dana_7218 explică:

Adevarul este ca si eu folosesc aceste produse cam de un an de zile, in schimb prietenele mele spun ca dau banii degeaba ca de fapt sunt produse mult mai bune la acelasi pret. nu am reusit sa le conving sa foloseasca aceste produse, in schimb aud numai pareri pro despre ele, si parfumurile tin destul de mult timp, insa le iau numai cand sunt la oferta gratuita

| paramore a răspuns:

Eu numai de la firma asta cumpar, parfumuri, rujuri, oja, sampoane, creme, machiaj, de toate.sunt foarte multumita si in italia mi se par destul de accesibile preturile

| procust a răspuns:

Dap folosesc parfumuri de la ei si am incercat si geluri de dus care sunt super!

| Bubiko a răspuns:

Sora mea a facut comanda la Yves-Rocher. Sunt bune dar si foarte scumpe. Daca aveti posibilitatea puteti sa comandati. SUnt bune.

| sweetyGiRl_4082 a răspuns:

Sunt f bune si se mentzin.mai ales parfumurile:X