| Rockkkx3 a întrebat:

happy Ce cosmetice folositi? Mie cel mai mult imi place Yves Rocher! Niste produse naturale!

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Cu adevarat Yves Rocher este super super buna, si eu folosesc mult produse de la ei si toate sunt foarte calitative si au si un pret foarte mic. Poti incerca si essence, este de asemnea foarte buna.

| mona a răspuns:

Nivea,maybelline,oley,farmec

| AikkoxD a răspuns:

Majoritatea sunt produse Bella Pierre. Sunt geniale, din punctul meu de vedere.
În rest, fdt Dior Forever, mascara Hypnose Doll Eyes şi ce mai găsesc.

| Hikarie a răspuns:

Pentru ca am tenul foare sensibil majoritatea produselor pe care le folosesc sunt de la Clinique, Mac, Shiseido, Dior, Chanel, Lancome, Urban Decay.
Mai bine dau un ban in plus dar cel putin stiu ca nu ma aleg cu cine stie ce alergie sau iritatie.

| Josseffina a răspuns:

Sunt foarte ok produsele Yves Rocher. Daca vrei si farduri cat mai naturale. daca le putem numi asa, poti incerca produsele de machiaj nyx. Majoritatea au in compozitie vitamina A si E, iar fondurile de ten sunt fara talc si parabeni, ceea ce mie mi se pare de nota 10. In toate gasesti tot felul de chimicale. Le poti incerca sa vezi daca iti priesc happy