| anonim_4396 a întrebat:

Ce produse de la Yves Rocher recomandati? happy

2 răspunsuri:
| ιυвιтα a răspuns:

Produsele lor sunt foarte bune, folosesc cremele de zi și noapte Elixir 7.9, stick-ul pentru zona de sub ochi, fond de ten și gelurile de duș care sunt cele mai delicioase(ca miros).Tot ce am încercat de la Yves Rocher, m-a surprins plăcut.

| salviaplath a răspuns:

Parfumurile lor sunt foarte bune! Preferatele mele sunt Comme une evidence, Pur Desir(liliac), Rose Absolue si Flower Party. Rimelurile lor sunt de asemenea destul de bune, la fel si fondurile de ten. Ce nu recomand sunt produsele pentru par si unghii.