| DiaNa357 a întrebat:

Fundabig grinaca imi dau parul cushampon, masca de par(un fel de balsam), spray pentru varfurile despicate si un spray pentru prospetzime...este prea incarcat? Se uleiaza mai repede pentru ca il dau cu multe produse?

Răspuns Câştigător
| OrangeJuice a răspuns:

Da.Renunta la ăla pentru prospetime.Nimic nu poate face parul mai proaspat decat atunci cand e spalat, iar varfurile despicate e cel mai bine sa le tai la cateva luni.Masca e totusi foarte buna.Dar depinde si de par.Incearca sa te dai cu toate si vezi ce se intampla. Daca e ok continua.

4 răspunsuri:
| coloor a răspuns:

Pai cam da... mai bine iti lasi parul natural, si pentru varfurile despicate taietile si spalate 1 data sau de 2 ori pe cap cu sampon pe saptamana... vei vedea diferenta funda?

| Mady14ian a răspuns:

Nu... se uleiaza din cauza unuia din produse probabil parul tha nu-l suparta...

| cristina99_1779 a răspuns:

Daca te dai cu pre multe produse o sa-l incarci si o sa ti se unga si arata urat si trebuie sa te speli din nou iar dupa cateva saptamani o sa fie foarte urat eu zic sa cauti un sampon pentru varfuri despicate si pentru prospetime si poti sa te dai cu un balsam apoi.te pup:*:*:*

| alexa30_1651 a răspuns:

Buna.si eu folosesc sampon balsam si un spray pentru regenerare si nu este incarcat deloc.toate aceste produse trebuie sa il regenereze.in nici un caz sa il incarce! daca il simti prea incracat renunta la unul din spray-uri!(sfat:uleiul de ricin iti face un par moale si stralucitor.incearca!)winking:*