| Ceriik a întrebat:

Ieri m-am dat cu ursturoi pe toata fruntea pentru cosuri si acum mi-a aparut o iritatie cu pete rosii. Ce pot sa fac? Plz sfaturi serioase.

9 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Foloseste o crema cu propolis sau galbenele deoarece are efect cicatrizant si va calma acele pete rosii. Aceste creme le gasesti la toate farmaciile. Pe langa, mai poti folosi si spirt deoarece este dezinfectant. Sper ca te-am ajutat!

| DeeaLove08 a răspuns:

Dati cu crema de galbenele ca sa treaca roseata.

| MMihai a răspuns:

Cine te-a învățat să te dai cu usturoi?
După 20 de ani nu vei mai avea coșuri!

| Vasybulan a răspuns:

Lasa toate porcariile cu leacuri babesti sau alte sfaturi(fara suparare). Cel mai bine du-te la un dermatolog iar el va sti ce sa faca.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Oror nu se spune grefe, habar nu ai să scrii, se spune grapefruit.

| radu1993 a răspuns:

Dati cu coaja de castraveti

| Raressh69 a răspuns:

Apucate de viata sexuala pentru cosuri si lasa-te de leacuri babestihappy

| teoooGT a răspuns:

Viata sexuala e cam leacul la toate problemele astea.cosuri,gelozie etc.Sincer apuca-te de viata sexualalaughing

| oror a răspuns:

Date crema,sau fa-ti o masca din grefe,portocale, oua si castravete aplico pe fata, tine-o cam 10 minute si apoi unaturo cu apa.va trece