| anonim_4396 a întrebat:

Imbracamintea cu cruci apartine stilului rock? Mersii.

8 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca sunt popi, da!

| Teardrop a răspuns:

Nu, dragă, aparţine bisericii.
În mama dracului, ce treabă au crucile cu rock-ul?!?!?!
Ascult rock de o grămadă de ani, şi în viaţa mea n-am purtat tâmpenii d-alea cu cruci. Asta înseamnă că nu sunt rocker sau ce?

| Cigarettă a răspuns:

Nu cred thinking
Şi eu port haine cu cruci şi cranii, deci nu prea cred thinking [părerea mea], având în vedere că urăsc Rock-ulwinking.

| BeHappyAndSmile a răspuns:

Apartine stilului got si hippie depinde cum este combinat.

| agentclanc21 a răspuns:

Buna. Pai nu stiu ce sa zic. Ar putea apartine stilului rock dar pararea mea este ca apartine stilui gotic.
Sper ca te-am ajutat.

| Antonicuta4 a răspuns:

Nu,cu stilul rock se potrivesc mai mult Tintele stralucitoare, Hainele din piele
de exemplu blugii negrii+un tricou cat se poate de agresiv+o vesta din piele+cizme scurte cu tinte stralucitoare+bratari sau bentite cu tepi!

| aureliastamati2000 a răspuns:

Da...stilului rock
Nu stiu precis dar asa cred euhappy

| Popa_Georgiana_1997 a răspuns:

Parerea mea este ca da.