| Cesafacembinesinoi a întrebat:

Buna,imi puteti recomanda un sampon bun pentru parul ondulat? Ce parere aveti de produsele de la redist? Sunt bune?

Răspuns Câştigător
| GabrielaaGbai244 a răspuns:

Desigur, pot să-ți recomand un șampon bun pentru părul ondulat. Personal, nu am folosit produsele de la Redist, dar am auzit că sunt apreciate de mulți oameni. În general, pentru părul ondulat, este recomandat să cauți un șampon care să ofere hidratare și definire. Poți încerca branduri precum L'Oreal, Shea Moisture sau OGX, care au produse special create pentru părul ondulat. Sper că această recomandare te ajute!

1 răspuns:
| Anonim123456789012345 a răspuns:

Da, sunt bune produsele de la Redist.