| Maddu08 a întrebat:

Imi puteti recomanda un sampon pentru par ondulat, care da sigur rezultate:d? Parul meu are o tenta de ondulare dar as vrea un sampon special pentru par ondulat poate ma va ajuta sa imi stea ondulat mai bine. Dau fundatongue. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Zmeura_5657 a răspuns:

Orice sampon pentru par ondulat,mai putin Pantene,care este nociv,chiar,parului.
De ce orice ce fel? Toate contin acelasi lucru? Nu te asteptai ca ambalajul sa dea rezultate, nu?batting eyelashes
Cu cat e parul mai hidratat, cu atat buclele vor fi mai frumoase.
Si clatirea cu lamaie diluata cu apa face parul mai ondulat.
Bafta!