| M4gd4L3n4 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cateva firme de cosmetice la care as putea fi reprezentanta? big grin Daf fara avon, orifflame si lady.s.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| honeybunny13 a răspuns:

Fm este foarte tare tu ai alt pret fata de cel care comanda iar tu cand ai comenzi le platesti pretul tau iar celor carora leai comandat iti dau pretul de catalog si iti ramane ceva si pentru tine, plus reducerile de o zi la gama de parfumuri si make up dar mai bine uitate pe siteul acestahttp://parfumfm.ro/