| denisa_2911 a întrebat:

Imi spune-ti si mie niste firme de cosmetice in afara de avon? .va pup

10 răspunsuri:
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

LRcosmetics.....sunt foarte bune si de calitate.

| criss:) a răspuns:

Oriflame, l'oreal, hemel, lifecare(produse naturiste)... d unde am luat ceva produse...restul le cunosc dar nu am incercatwinking

| MM a răspuns:

Oriflame, L'oreal, Maybelline, Revlon, Neutrogena, Rimmel, Clinique, Max Factor, Bourjois, Lancome, Clarins.

| denisa_2911 explică:

Va multumesc...

| marioBARCELONA a răspuns:

E. Funkhouser NEW YORK, ARTISTRY, SATINIQUE produse pentru ingrijirea parului, PROTIQUE, tot pentru par.Intra pe www.amway.ro pentru mai multe detalii.

| yoannah a răspuns:

Idem mariobarcelona
eu tot aceste marci le folosesc si sunt f bune:X

| Christyne a răspuns:

Metropolitan.Nu e pe atat de complicat ca Avon.Si au si produse de calitatehappy

| yoyo11828 a răspuns:

Oriflame, trandy, maxfactor, maybelline sau rimmel sunt cele mai bune...eu tot de acolo foloseschappy te pup Deny

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Hemel, Faberlic, Forever - Sonya, etc.
Pa, pa.

| maryy_5814 a răspuns:

Http://www.eyeslipsface.com.ro/ -le comanzi p net elf se numeste si nu este atat d scumpa k avon:D