| BlueLifeOfficial a întrebat:

Imi puteti spune si mie un tratament sau o crema impotriva celulitei? Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Mandy693 a răspuns:

Supliform de la hofigal cea mai buna chiar daca este ridicol de ieftina dar e mai buna decat tot ce gasesti pe piata funda?big grin :*

9 răspunsuri:
| BlueLifeOfficial explică (pentru Mandy693):

Ai folosit acest unguent?

| PopStarInMyMind a răspuns:

Supliformhappy
Sau amesteca zalt de cafea cu ulei de masline si fa-ti masaj.

| Mandy693 a răspuns (pentru BlueLifeOfficial):

Da :X e super bun trebuie sa iti dai cu el si apoi sa faci masaj :X simti ca are efect :X

| BlueLifeOfficial explică (pentru Mandy693):

Si de unde il pot cumpara? Multumesc

| Mandy693 a răspuns (pentru BlueLifeOfficial):

De la orice farmacie naturista big grin funda?big grin

| Mandy693 a răspuns (pentru Mandy693):

Mersi de funda

| BlueLifeOfficial explică (pentru Mandy693):

Eu iti multumesc pentru ajutor :*

| FashionVictim93 a răspuns:

Sincer cremele sunt facute pentru a mai consuma niste bani pe le in mod inutil ..consider ca pentru a scapa de celulita si pentru a avea un corp frumos trebuie sa faci sport (iti spun din proprie experienta)...acum tu faci cum doresti... sper ca ti'a fost de folos sfatul meu

Răspuns utilizator avertizat