| dreaming a întrebat:

am un pic de celulita, nu prea multa si am auzit ca exista o crema care se face acasa impotriva celulitei din ulei de masline.zat de cafea si...nu mai stiu ce anume.ma puteti ajuta? sau daca mai stiti si alte tratamente care se pot face acasa? mersi

2 răspunsuri:
| ale a răspuns:

Hey in primul rand trebuie sa faci miscare, apoi sa bei 2 l de apa zilnic, si sa folosesti o crema anti-celulitica. cele de la farmacia naturista sunt mai bune si nu costa mult.

| melanii a răspuns:

Alearga si fa miscare asta iti recomand nu creme si tampeni de adoormit copii eu am un ex de 40 ani fara celulita si fara creme