| deearrr a întrebat:

DAU FUNDAAA! care stiti cel mai bun tratament impotriva celulitei? o crema buna? sau altceva in afara de tablete! fac sport dar am destul de multa celulita inca, si nu stiu ce-as putea sa folosesc cel mai bun in prealabil!sad

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Cremele pe baza de cafeina sunt cele mai bune.

eu am folosit-o pe aceasta si a dat rezultate intr-o saptamana, dar am facut si sport.

https://comenzi.farmaciatei.ro/......-p10016646

| CrisAvon a răspuns:

Impotriva celulitei? Cel mai bun este cel de la Avon - " Tratament Anticelulitic Cellu-Defy". Daca te intereseaza poti sa-mi dai un mesaj pe cristina. avon22@yahoo.com si il pot comanda eu si ti-l trimit.

| mariamaria22 a răspuns:

Crema care a dat rezultate vizibile la mine a fost crema anticelulitica de la ivatherm. rezultatele s-au vazut cam dupa 1 luna, fara sport.

| eperfumero a răspuns:

Hello! cea mai buna crema impotriva celulitei - www.e-perfume.ro (contacteaza-ne) si iti vom recomanda cel mai bun produs de la Herbal Life.