| Rumi a întrebat:

Imi puteti spune va rog cum sa accelerez cresterea parului? Mersi mult! happy

6 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Facandu-ti masti de par cu ulei de ricin:
http://www.andreearaicu.ro/......ea-parului
Bafta!

| Alecsyyya a răspuns:

Incearca uleiul de ricin.
Te pup :*

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Am auzit ca uleiul de recin este bun, desi ingrasa parul [asa an auzit]. Si se mai zice ca daca-ti tari odata la o luna doua varfurila parului iti creste, desi nu stiu cat de adevarat este. big grin.
*-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți folosi uleiul de ricin sau un șampon de urzici!

| negat1ve a răspuns:

Pai nu prea se poate...totusi poti incerca uleiul de masline sau cel ricin, dar nu te gandi ca vei avea rezultate 100%. Depinde foarte mult si de organismul tau cum reacioneza. A, si inca ceva, taieti varfurile arse la 2-3 luni.

| MD0 a răspuns:

Piaptana-te des, de 2 ori pe zi. Pieptanandu-te masezi scalpul acesta ''obligand'' parul sa creasca mai repede. Asta este metoda ieftina si home made. Poti folosi diverse masti. La farmacii sunt solutii pentru cresterea parului.
Sper ca te-am ajutat big grin