| LoLo a întrebat:

Buna fetelor!

Imi puteti spune ce sampon sa folosesc pentru cresterea parului happy

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un șampon vitaminizant, un balsam fortifiant și o mască puternic hidratantă. O dată pe săptămână, înainte de spălarea părului masezi pielea capului cu ulei de ricin și lași să acționeze timp de 2 ore.
Pa, pa.

| Lora_6439 a răspuns:

Eu folosesc sampon pentru cresterea parului de la Favisan. E pe baza de plante, insa nu iti pot spune nimic despre efectele lui pentru ca abia l-am luat si l-am folosit doar de 2 ori. Pentru sporirea cresterii parului, in noaptea dinainte sa te speli sau dimineata zilei cand te speli (daca te speli seara), iti poti masa scalpul cu ulei de ricin, apoi sa-l acoperi cu un batic pentru a-si face efect. Asta a functionat la mine.

| Simonaaaaaaaa a răspuns:

Eu cu ajutorul Gazului am reusit multe:d...pare absurd?, probabil. dar m-am dat la radacina si putin pe lungimea parului cu un tampon de vata, jumatate de ora de asteptat su apoi clatit. Dar crede-ma a crescut in 2-3 saptamani mai mult decat as fi visat vreodatabig grin, plus ca s-a mai indreptat din toate punctele de vedere, firul de par e mai gors, are un luciu natural si restul o sa le descoperi si singura daca imi urmezi sfatul...cat despre sampon, poti sa folosesti ceva pe baza de plante, la un plafar vei afla mai multe

| gaabitaa95 a răspuns:

Nu stiu, sincer ce sfat sa iti dau ...ai putea incerca ceva de la cei de pe naturaplant.ro

| elena_4396 a răspuns:

Pentru cresterea parului se folosesc urmatoarele: revalid capsule 1 cp*3/zi, revalid sampon si revalid balsam. Tratamentul se aplica 3 luni. Rezultatele sunt extraordinare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc un sampon pentru stimularea cresterii parului cu extract de urzica de la CORONA. chiar da rezultatehappy nu uita de clasicul tratament cu ulei de ricin.