| Kasia a întrebat:

Imi recomandati o protectie termica pentru par buna?

8 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

De la Farmec sau Syoss

| Bondarel99 a răspuns:

Eu am de la syoss una si e buna, dar nu extraordinara, adica nu pentru parul meu fin si subtire.
Stiu ca se gasea in farmaciile sensiblu cea de la tony&guy pe care toata lumea o lauda, dar eu am intrebat in mai multe locuri si imi spunea ca nu e pe stoc si nu se stie cand aduc.
Daca o gasesti tu, ia-ti-o neaparat!

| 8mariastar a răspuns:

Palaria,Sapca.

| Kasia explică (pentru 8mariastar):

Ma refer la protectia pe care o aplici inainte sa te indrepti cu placa sau sa te ondulezi.straight face

| 8mariastar a răspuns:

Aaaaaa scuze o cremaar fi ideala

| 8mariastar a răspuns:

- Doua galbenusuri

- Jumatate de cub de drojdie

- Ulei de ricin

- Vitamina A uleioasa

- Vitamina E uleioasa

- Ulei de masline

- Fiole de B1, B6, D12 – cate 2 fiole din fiecare

- Jumatate de lamaie
uite ingrediente pentru crema pe care trebuie sa ti-o dai pe par *trebuie sa stai 3 ore cu ea pe par nu zic la msto jur

| MissPinkPurple a răspuns:

Este o crema la oriflame si este destul de buna

| blacktulip16 a răspuns:

Incearca produsele de la KALLOS
Sunt foarte bune