| assi a întrebat:

Bunahappy imi spuneti si mie ce produse folositi? vreau sa-mi largesc putin colectia si vreau produse cat mai bune si la un pret cat de cat accesibilhappy funda:*

4 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Pai ai putea sa incerci de la yves rocher de la balea, avon oriflame etc

| NoBodyByMe a răspuns:

Pai depinde ce anume cauti...cosmetice cosmetice dar mai exact ce? fond de ten,rimmel,pudra, parfum, sampon, gel de dus, creme..etc?

| Playstation a răspuns:

Produse :O adica cosmetice :? electronice cipsuri etc...

| assi explică (pentru Playstation):

Da cosmetice pentru ca suntem pe categoria beauty&fashonhappy