| DanielEne21 a întrebat:

in 28 decembrie merg la un bal. Tema este "Bal Venetian "
m-am gandit la un costum alb ( adica nu alb culoarea untului nu stiu exact cum sa explic ) am 1.95 si 90 kg...ma gandeam la pantofi albi costumul aproape alb laughing ( culoarea untului cum am spus si mai sus ) m-am gandit sa asortez o camasa portocalie ...ar merge? ce idei mai aveti? daca aveti idei de alte culorii va rog sa-mi da-ti o idee si cu ce culoare as putea sa asortez si o cravata / papion? La camasa portocalie ce ar merge? mersi dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| AsAndreea03 a răspuns:

Eu ma gandeam sa iti iei o camasa alba, ( daca iti place neaparat portocaliul iti poti lua o cravata portocalie), sacou alb so pantaloni albo.pantofii albi binenteles sa fii tot alb laughing niciodata camasa portocaliebig grin
succes
funda?

| DanielEne21 explică (pentru AsAndreea03):

Mersi Andreea mi-a fost de ajutor big grin