| IonelaS12 a întrebat:

in curand trebuie sa merg la o nunta unde sunt domnisoara de onoare. si toate domnisoarele or sa fie imbracate cu rochii lungi. si eu sunt cam pitica 1.60 inaltime si cam trebuie sa iau toc.dar am avut piciorul rupt. si imi e frica sa ma risc pe toc subtire. si ma gandeam oare daca imi iau toc platforma o sa se vada urat la rochia lunga? Vreau un sfat. ca pe platforme ma simt mult mai in siguranta! si e chiar mai comod!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu va fi problema, lumea se va uita la mireasa, nu la pantofii tai!

| IonelaS12 explică (pentru Bula):

Stiu asta! Dar intrebam asa pentru mine! Ca daca nu se vad bine platformele cu rochie lunga nu ma simt nici eu bine