| littleladybug a întrebat:

In curand voi face poze pentru albumul de clasa a8a si nu stiu cum sa ma imbrac. Am o bluzita alba cu buline negre foarte finuta dar nu stiu cu ce o pot imbraca. Sau altceva... nu stiu. ajutati-macrying

3 răspunsuri:
| FemeiaPaiangan a răspuns:

Cu ce ai tu mai frumos.tongue

| Senga a răspuns:

Poti sa accesorizezi bluzita cu niste pantaloni clasici si relativ eleganti, sau cel mai simplu(pentru mine cel putin) este o fusta...eu zic ca fusta sa fie neagra, alba sau gri, dar daca vrei sa fii mai funky poti sa-ti iei o fusta colorata. Ca papuci eu am ales pantofii cu toc nu foarte inalt. totusi depinde unde faceti pozele... daca le faceti afara eu as opta pentru o tinuta lejera, primavaratica, daca vrei pantofi "inalti" eu zic ca platformele sunt cele mai ok in aer liberhappy Pe cand daca faceti pozele intr-un studio eu zic sa optezi pentru o tinuta mai eleganta(incluzand si bluzita ta) la care poti opta linistita pentru tocuri de orice fel.De asemenea intr-un studio poti sa-ti iei 2/3 tinute(asta depinzand de timpul de care dispunetibig grin)
Succeshappy O zi buna!

| halo a răspuns:

Pai depinde cum vrei sa te imbraci elegant sau sport eu asi prefera elegant incearca o perechie de colanti negri o camasa lunga alba cu curea neagra si de incaltat niste balerini plus accesori

camasa in genul acesteia dar pe alb :D

http://www.laredoute.ro/shopImages/2/produse/324169139.jpg