| anyry a întrebat:

Maine am inspectie la franceza si nu stiu cu ce sa ma imbrac. Cu camasa nu vreau fiindca nimeni de la mine din clasa nu se imbraca asa. Ce pantaloni sa-mi iau? Eu vreau sa-mi iau opincute negre cu ceva pietricele in fata, dar in rest nu stiu. Ajutati-ma cu ceva poze, sfaturi, orice! Funda.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Lumineaza-ma: tu esti profesorul inspectat, sau esti elev?
In caz ca esti elev, e suficient sa-ti iei toate cunostintele de franceza si sa te imbraci decent si curat.
Daca esti profesor, sper ca nu trebuie sa te invat eu cu ce sa te imbraci.

| anyry explică (pentru ardnaxur1961):

Sunt eleva, dar nu am nicio idee.

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru anyry):

Chiar nu are nicio importanta cu ce te imbraci! Ti-am spus: totul e sa te imbraci DECENT si curat.