| MyLoveYAmY a întrebat:

Buna in iunie am o nunta la niste prieteni as dori sa ma imbrac superb dar sa nu fie ceva cu paiete, sau brizbriz vreau ceva sexy si totodata elegant si rafinat si cu foarte mult bun gust? ideii de la rochie pana la pantofii accesorii as dori culoarea alb sau turcoaz acum ma mai gandesc sau dati-mi niste siteuri cu rochii in afara de starshiners, bonprix si astea prea bine cunoscute nu conteaza pretull.Multumesc`

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Gina2 a răspuns:

Buna:*,Eu spun sa iti cumperi o rochita rosie(este o culoare foarte sexy)rochita sa fie cu spatele gol, si mai sus de genunche...ar fi foarte frumoasa daca ar avea in spate (deasupra fundului o fundita mare.In picioare ai putea sa porti o pereche de sandalute albe, parul il lasi pe spate bucle si iti pui o funditaalba sau o floare(ce iti place tie)pentru a se asorta cu sandalele si eventual un plic alb(plicul alb o sa poti sa il port la mai multe tinute).
Distractie placuta:*... sper ca ti-am fost de ajutor:-p.

| Frumusika2002 a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea o rochie de culoare negra e foarte sexy asortata cu un plic de culoare rosie si cu niste pantofi rosii cu tocul de 10 cm... o sa arate minunat! Parul poti sa il faci cu placa si sa nu iti lipseasca niste cercei cool! Distractie placuta!