| RawrLexa a întrebat:

habar n-am cu ce sa ma imbrac la balul bobocilor, am rochii elegante. dar am auzit de la multe persoane ca nu se inbraca asa elegant. eu aveaam in gand o rochie bej cu maro mulata putin ofice... sau o fusta tutu cu. un tricuo negru mulat?
Voi ce mi-ati recomanda. am de unde alege, ideii va roog!kiss

Răspuns Câştigător
| strayforlove a răspuns:

Eu zic sa iti iei orio rochie, dar nici eleganta de nunta, mai de club,dar decenta pentru ca o sa fie si profesori. Daca nu, niste pantaloni mulati si un tricou sau un maieu mai deosebit, cu sclipici sau cu paiete, ca pana la urma e balul, nu o simpla ieseala cu prietenii. Ai putea sa iti iei niste pantofi cu toc, mai eleganti sau daca nu, niste balerini ar fi mult mai comozi avand in vedere ca o sa dansezi toata noaptea. oricum va fi lumina mai slaba, nu ca la restaurant, asa ca nu iti face probleme ca nu vei arata bine. orice vei purta, vei fi frumoasa! important este sa te distrezi, ca doar odata in viata te bucuri de balul bobocilor!:X

5 răspunsuri:
| blackangel95 a răspuns:

Poi iti trebui trei tinute: una pentru prezentare adica o rochi cam pana la genunchi sau mai sus sau in blugi negri o camasa alba sau alta culoare si o vesta pe deasupra ei...o tinuta pentru dans ceva cu care te simti tu lejer sa dansezi. poti sa iti ei colanti si o bluza mai lunga sau blugi sau si rochie sau fusta depinde in ce te simti tu lejer si la sfarsit iti trebui o tinuta de seara adica o rochie mai lunga, eleganta si mai stralucitoare... funda?

| bagolyiris a răspuns:

Niste blugi mulati pe picior si un maieutz dragut cu o pereche de botine

| RawrLexa explică (pentru bagolyiris):

Gen imbarcaminte prima zi de scoalahee hee?

| PaulaMihoc a răspuns:

Pai te imbraci asa cum simti nu trebuie sa te iei dupa toata lumea. eu am vazut si fete imbracate foarte elegant care nu au fost exagerate. pentru mai multe inspiratie poti sa intri aici http://bit.ly/balul-bobocilor

| De_Lux_Rochii_Elegante_1984 a răspuns:

Buna,

Noi colaboram cu niste producatori foarte buni care ceeaza rochii de mireasa si de ocazie din America si aducem pe comanda rochii deosebite. Rochiile se pot crea dupa marimea standard din tabelul de masuratori, dar si dupa masurile dumneavoastra.
Se poate realiza si dupa o poza clara.

Va astept pe site-ul nostr www.rochiielegantedelux.ro sau pe www.rochiidelux.blogspot.com. Avem mai multe modele pe pagina noastra de Facebook:https://www.facebook.com/ERochiiDeSearaSiDeMireasa

Avem si cateva modele pe stoc.

Multumesc!