| ღ..*Addelly*ღ.! a întrebat:

Buna!
In septembrie este ziua prietenului meu si de acum ma gandesc ce sa ii iau big grin m-am gandit la un ceas de mana.Insa nu orice ceas ci ceva misto care sa nu depaseasca suma de 100 lei.
Oare as gasi ceva de firma ma gandesc?
Niste linquri daca imi dati si mie sa vad. baietii voua ce fel de ceasuri v-ar placebig grin
Multumesc

5 răspunsuri:
| Simon a răspuns:

Cauta prin Mall-uri sau in Unirii la magazinele de specialitate, cele in care sunt prezente mai multe branduri, si uita-te la Casio, au modele foarte frumoase si ieftine (deseori Casio este si brandul lunii si ai si o mica reducere). S-ar putea sa fie cam putin 100 lei dar cred ca te vei descurca. In Unirii incearca la B&B, au foarte multe modele+foarte multe branduri, unele sub 100 lei si sunt destul de interesante. Uite un exemplu de link ca ai cerut si asa ceva: http://www.okazii.ro/catalog/42007904/Ceas-Adidas-Led.html#galerie Bafta la cautari si La Multi Ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in craiova la targ... ceasuri noi, de firma super mijto.si pana intr-un milion.sunt furate de aia care le vad de aia le dau ieftinewinking

| .:.:.Sn0f0 eXtasy`.:.:. a răspuns:

Poti sa alegi ceva elegant. Un parfum, un ceas, o camasahappy