| 1112 a întrebat:

in urand va fi ziua prietenului meu si vreau sa ii iau un ceas de mana. Imi dati un site unde pot gasi ceasuri faine pana in 100 de lei? Sau sa nu treaca cu mult de 100 de lei.
Si sa nu fie de baieti, ci de barbati. Face 24 de ani.
multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Jokyo a răspuns:

La pretul de 100 de lei nu-s tiu daca gaesti ceva neaparat superb nou nout te-as sugera sa cauti unul secondhand dar sa fie in stare perfecta poti cauta aici : okazii, tocamai.ro, olx

2 răspunsuri:
| Jokyo a răspuns:

Scuze pentru greselile gramaticale sunt pe telefon si sunt tastele putin cam mici big grin